Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

24 listopada 2020

Święta godne, a nie głodne!

„Święta godne, a nie głodne” pod takim hasłem odbywa się kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Z powodu koronawirusa w tym roku wydarzenie będzie miało inny charakter – zbiórki w sklepach odbędą się bez udziału wolontariuszy, ale jak zawsze klienci będą mogli przekazać artykuły do koszy stojących przy kasach. Akcja została też wydłużona – potrzebującym można pomóc od 23 do 28 listopada w ponad 2000 sklepów w Polsce.
Czytaj więcej o: Święta godne, a nie głodne!
23 listopada 2020

Uwaga! Ostatnie chwile na złożenie wniosku

Ośrodek Pomocy Społecznej w Obornikach przypomina, że wnioski o „Dobry Start” tj. 300+,  można składać tylko do 30 listopada 2020.

Wszystkich, którzy jeszcze nie złożyli wniosku a są zainteresowani świadczeniem zapraszamy do składania dokumentów osobiście bądź przez bankowość elektroniczną.

20 listopada 2020

Dzień Pracownika Socjalnego

"Warto służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcić"

                                                                     Kardynał Stefan Wyszyński

 

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego.

Wszystkim Pracownikom Socjalnym życzymy wielu sukcesów, szerokich perspektyw, rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń, satysfakcji zawodowej, a w życiu osobistym wielu powodów do radości i wszelkiej pomyślności.

Z tego miesjca pragniemy również gorąco podziękować za złożone życzenia. Jest to bardzo ważne, że wykonywana przez nas tak trudna i ciężka praca jest zauważana i doceniana.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Obornikach wraz z Zespołem