Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Telefony służbowe Ośrodka Pomocy Społecznej w Obornikach

 

(61) 29-61-322                                                                                                                                   (61) 29-62-737

 

Dyrektor                                  pomoc@opsoborniki.pl

Hanna Kniat-Szymańska                                                                                                                     697  007  303  

 

Kancelaria (pokój 37)              pomoc@opsoborniki.pl                                                                      697  007  303  

(Jolanta Kowalczyk, Patrycja Pawlik)

 

Księgowość (pokój 38)                                                                                                                         697  007  140 

Agnieszka Nowaczyk                                        a.nowaczyk@opsoborniki.pl

Marta Głowicka                                                m.glowicka@opsoborniki.pl

Magdalena Tomczak                                         m.tomczak@opsoborniki.pl

Natalia Modrak                                                 n.modrak@opsoborniki.pl

         

Dodatki mieszkaniowe/dodatki energetyczne (pokój 39)                                                                   697  007  199 

Maria Bąk                                                            m.bak@opsoborniki.pl

 

Świadczenia rodzinne/Fundusz alimentacyjny (pokój 40)                                                                  697  007  305 

rodzinne@opsoborniki.pl

(Anna Szeląg, Elżbieta Kaźmierczak, Kinga Jóźwiak, Monika Pacholczak, Monika Szymczak)

(Małgorzata Nowak – pokój 42)                         rodzinne@opsoborniki.pl                                       697  007  165

                                

Zespół Interdyscyplinarny (pokój 45)                                             

Lidia Burzak                                                      l.burzak@opsoborniki.pl                                         697  007  137 

Magdalena Chałasińska                                    m.chalasinska@opsoborniki.pl                               697  007  142

Katarzyna Lewandowska                                   k.lewandowska@opsoborniki.pl                             697  007  201

Agnieszka Ratajczak                                         a.ratajczak@opsoborniki.pl                                     697  007  155

         

Pracownicy socjalni (pokój 45)                                          

Lidia Burzak                                                     l.burzak@opsoborniki.pl                                        697  007  137 

Magdalena Chałasińska                                   m.chalasinska@opsoborniki.pl                              697  007  142

Katarzyna Lewandowska                                 k.lewandowska@opsoborniki.pl                            697  007  201

Paweł Kopniewski                                           p.kopniewski@opsoborniki.pl                                697  007  149

                                            

Pracownicy socjalni (pokój 44)                                           

Małgorzata  Lis                                                m.lis@opsoborniki.pl                                            697 007 294

Katarzyna Piechowiak                                       k.piechowiak@opsoborniki.pl                              697  007  141

Agnieszka Ratajczak                                          a.ratajczak@opsoborniki.pl                                 697  007  155

Beata Kapała-Saks                                            b.kapala-saks@opsoborniki.pl                             697  007  321

                    

Pracownicy socjalni (pokój 43)                                          

Ewa Grygorowicz                                            e.grygorowicz@opsoborniki.pl                                 697  007  183

Monika Danielewicz                                       m.danielewicz@opsoborniki.pl                                 697  007  148

Weronika Dolata-Wojtkowiak                         w.dolata-wojtkowiak@opsoborniki.pl                       697  007  577

Agnieszka Smolińska                                     a.smolinska@opsoborniki.pl                                      697  007  502

 

Aldona Pawlik (pokój 42)                                     a.pawlik@opsoborniki.pl                                     697  007 168

                   

Koordynator asysty rodzinnej (pokój 44) (Agnieszka Smolińska) koordynatorasystent@opsoborniki.pl 697  007  502     

Asystent rodziny (pokój 39)                                                          

Iwona Bręcz                            i.brecz@opsoborniki.pl                                                                         697  007  293 

Joanna Spychała                     j.spychala@opsoborniki.pl                                                                    697  007  955     

Wiktoria Wierżbicka               w.wierzbicka@opsoborniki.pl                                                                697  007  995  

 

Klub „Miły dzień” (ul. Szpitalna 3)   milydzien@opsoborniki.pl                                                           61 29 63 283   

Aldona Banaszyk  9.00-16.00                                                                                                               697 007 210

 

Klub „Senior+”  (ul. Kościelna 2)     klubsenior@opsoborniki.pl                                                           697 007 301    

Alina Nadstaga 9.00-16.00      

 

Dzienny Dom „Senior+” - „Jagiellonka” (ul. Jagiellońska 1)                                                                      697 007 237

jagiellonka@opsoborniki.pl               

Justyna Głowicka, Anastasija Waleriańczyk        7.30-15.30